Proč Olaplex?

 

Jordan Alexander a Slim jsou hlavní školitelé pro Olaplex, kteří s Tracey Cunningham spolupracovali na denní bázi. Zkoušeli Olaplex doslova na tisících lidí a ve videu představují výhody systému pro kadeřníky a jejich klienty.

 

Zásadní změna v salonním barvení vlasů díky zcela novému produktu OLAPLEX z Kalifornie

Při opakovaném barvení nebo změně barvy o několik odstínů se již nemusíte obávat zničených či krepovatých vlasů. Vlasy po aplikaci Olaplexu při barvení působí neuvěřitelně přirozeným, měkkým dojmem

Kérastase Chronologiste

 

Kérastase Chronologiste je koncentrovaná životodárná esence na bázi mimetického kaviáru. Dvě jedinečné složky se vzájemně propojují až v okamžiku aplikace péče, aby byla zachována celistvost a maximální účinnost vzácných aktivních látek. Tyto dvě vzácné ingredience - hedvábná krémová maska a mimetické kaviárové perly splynou ve výjimečnou péči připomínající bohatství a sílu kaviáru.

Chronologiste, nejdokonalejší vlasová péče, která kdy byla vytvořena Kérastase:

Hloubková výživa a rekonstrukce vlasového vlákna.

Vlas je obohacen o základní složky pro efekt nového vlasového vlákna.

Pravá hebkost, poddajnost a intenzivní lesk vlasů.

Mladistvá krása je obnovena.

Hydratovaná a zklidněná vlasová pokožka, která umožňuje růst silných vlasů od kořínků

Kérastase  Resistance - Thérapiste

 

Řada Kérastase Thérapiste je určena k nápravě velmi poškozených vlasů. Vaše vlasy se znovu narodí. Pomáhá suchým, křehkým a mdlým vlasům s viditelně roztřepenými konečky. Takovéto vlasy, pokud jsou mokré, je velmi těžké rozčesat od středu délky a snadno se lámou. Résistance Thérapiste je přelomová řada vlasové péče, která dává poškozeným vlasům druhý život. Obsahuje extrakt z "květiny vzkříšení", která je schopna se vrátit k životu i po 10 letech stavu blízkému smrti. Další složka, FIBRA-KAP™, je silný komplex kompenzující chybějící KAPs (Keratin Associated Proteins) - malé proteiny spojující keratin, které tvoří 50 % vlasu. Bez nich je vlasové vlákno narušené.

Kérastase  Discipline Protocol

 

Trápí vás nepoddajné vlasy? Pak sáhněte po speciálním kondicionéru Kérastase Discipline. Poskytuje vašim vlasům intenzivní výživu a hydrataci. Uhlazuje vlasovou strukturu, dodává báječnou jemnost a lesk. Perfektně usnadňuje konečnou úpravu vašich vlasů. Díky svému šetrnému složení je balzám Kérastase Discipline vhodný pro každodenní používání. Je obohacen například o zjemňující složky, lipidy a keratin, který je známý pro své vyhlazující a zjemňující účinky. Přináší vašim vlasům pevnost a úžasnou pružnost. Ochraňuje je před vlhkostí a krepatěním. Uhlazující kondicionér Kérastase Discipline zanechává vaše vlasy sametově hebké na dotek

Účinky:

 • zjemňuje nepoddajné vlasy
 • vyživuje
 • hydratuje
 • uhlazuje povrch vlasů
 • poskytuje lesk
 • usnadňuje konečnou úpravu vlasů
 • dodává pružnost
 • ochraňuje vlasy před vlhkem
 • bojuje proti vzniku krepatění
 • Složení:
 • keratin - vyhlazuje, zjemňuje
 • lipidy - zabraňují krepatění vlasů
 • Typ vlasů:
 • Vhodný pro všechny typy vlasů, pro nepoddajné vlasy.

Kérastase  PRO FIBER

 

Představte si sama sebe v centru magické Paříže,

v blízkosti Rue Saint Honoré, v obrovské bílé místnosti, plné profesionálních kadeřníků připravena k regeneraci vlasů. Není to úžasné?

Pojďme začít mluvit o tom, co PRO FIBER je ...

 

Je to první opravní léčba, která nabízí dlouhotrvající, nekonečně reaktivační péči o vlasy. Po letech intenzivního výzkumu ve skutečnosti L'Oréal našel nový vzorec s názvem "APTYL 100 molekulární komplex", vůbec první technologii schopnou trvale zamykání v molekulách uvnitř vlasového vlákna. To znamená, že účinek na vlasy je okamžitý (mohu potvrdit, že jsem viděla výsledky hned po ošetření) a absolutně dlouhotrvající !!

 

Pak kadeřník aplikuje nejvíce upravenou salon protokol a poskytovat individuální poradenství vlasové kosmetiky, pro ideální domácí péči.

Existují tři různé úrovně "poškození vlasů", a tři různé řady PRO FIBER produktů:

1) znovu objevit vlasy s poškozenou kůžičkou [RECTIFY],

2) opravit vlasy s poškozeným kůžičkou a kůrou [RESTORE]

3) obnovit vlasy s velmi poškozenou kůrou [RECONSTRUCT].

Vlasová stylistka , Hanka Kárová, tel.: 775 684 071, email:info@vlasova-stylistka.cz, Dřevná 6 , Praha 2  Nové Město. Copyright © 2015 Hanka Károva, Všechna práva vyhrazena

 

kontakt - mapa